Wyjątkowa uroczystość 100.lecia urodzin Pani Emilii

Przepiękna uroczystość 100-lecia urodzin pensjonariuszki Pani Emilii Miśkiewicz odbyła się w Domu Opieki "Nestoria".

W tym wyjątkowym dniu do naszego Domu przybyła licznie rodzina Dostojnej Jubilatki oraz wielu zaproszonych gości. Najważniejszym z nich był Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno - Zdzisław Lis, który wraz z przedstawicielką Wydziału Promocji UMiG przybył złożyć Pani Emilce najlepsze życzenia w 100-lecie Jej urodzin. Specjalne życzenia od Starosty Piaseczyńskiego przekazała również przedstawicielka Starostwa - Danuta Samek.


Wszyscy obecni udali się na piętro, do pokoju Dostojnej Jubilatki - Pani Emilii Miśkiewicz, gdzie czekała już licznie zgromadzona rodzina oraz okazały tort z zapalonymi świeczkami. Grupa wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Piasecznie zaśpiewała Pani Emilce 200 lat, a goście składali życzenia, wręczali kwiaty i prezenty. Burmistrz Piaseczna wręczył Pani Emilce przepiękny bukiet kwiatów, odczytał stosowny adres oraz obdarował Ją ogromnym koszem pysznych słodkości.


Następnie goście i rodzina dostojnej Jubilatki zjedli po kawałku pysznego tortu urodzinowego, a kierownictwo Domu zaprosiło wszystkich na wspólny urodzinowy posiłek w jadalni. Tam, już w mniej oficjalnej, serdecznej atmosferze, przy muzyce, długo rozmawiano o pięknym wieku, jakiego dożyła najstarsza Pensjonariuszka "Nestorii".


Devilart: strony internetowe dla firm.
Jesteś naszym: 180863 gościem