Dom Opieki "NESTORIA" w Piasecznie k. Warszawy

Dom Opieki "NESTORIA" w Piasecznie k. Warszawy jest jednym z najstarszych w Polsce prywatnych domów dla osób starszych. Blisko 22. letnia historia "Nestorii" napawa nas dumą i świadczy o dużym doświadczeniu, a wykwalifikowany personel jest gwarancją najlepszej opieki dla naszych podopiecznych.

Obiekt został zbudowany w 1994 r. przez małżeństwo farmaceutów z Warszawy - Panią mgr Jolantę Radecką oraz Pana dr. Kazimierza Radeckiego, a obecnie prowadzony jest przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Asklepios" z Warszawy, co zapewnia należytą, staranną i w pełni profesjonalną opiekę.

Prywatny dom Opieki "Nestoria" oferuje pobyt dla osób starszych i chorych w dobrych warunkach i serdecznej atmosferze. Nasza placówka przeznaczona jest dla 16. pensjonariuszy. Malownicze położenie pośród drzew tworzących niewielki park pozwala w ciszy i spokoju obcować z pięknem przyrody. Każda osoba wymagająca wsparcia i opieki znajdzie tutaj prawdziwie domowy klimat oraz godnie spędzi jesień życia.
 
Prywatny Dom Opieki zlokalizowany jest bardzo w niewielkiej odległości od Stolicy. Doskonale rozwinięty w tym rejonie węzeł komunikacyjny stwarza komfortowe warunki dojazdu z całego regionu Mazowsza, jak również z dalszych rejonów kraju.
 

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu i odwiedzenia naszego Domu.

Devilart: strony internetowe dla firm.
Jesteś naszym: 188742 gościem